Doporučeno: Včelařské fórum , Včelařství Vozdečtí , Včelařské zlepšováky ,
   
Zadej nový inzerát do bazaru (bez přihlášení)
Smaž inzerát z bazaru
Jméno Pamatuj
Heslo
[Zapomenuté heslo?] [Registrace]
[Co je zde nového]

Včelařský bazar

 Hledání:  
Hledání
Mezistěny , Medomety , Pozemky pro včelstva , Krmení a pomůcky , Přířezy a rámky , Ochrané pomůcky, Úly, Jiné
Ahoj včelaři a přátelé


Dne 12.8.2011 jsem spustil:
1. uživatelský systém umožňující registraci a tím i tyto možnosti:
    - při zakládání inzerátu je předvyplněno jméno a email inzerátu
    - registrací se vaše jméno stává rezervované jen pro vás a neregistrovaný uživatel nemůže vyplnit do svého inzerátu stejné jméno/přezdívku.
    - Pokud při přihlášení zaškrtnete volbu "Pamatuj si mne" . Tak při příští návštěvě bazaru budete automaticky přihlášeni.
    - po přihlášení se vám aktivuje volba "Moje inzeráty". V ní jsou vidět všechny aktivní inzeráty. Je zde možnost inzerát smazat a nebo uložit do archívu. Do archívu uložené inzeráty se přestávají zobrazovat, je však možné je znovu  zveřejnit. (funkce archívu je ve vývoji a bude funkční během několika dní. Inzeráty do něj nyní uložené se neztrácí a po aktivaci archívu budou viditelné a použitelné)

2. byl aktivován RSS kanál, který je dostupný na adrese http://vcelarskybazar.cz/rss.php

3. byl aktivován detektor největších pravopisných hrubek se samoučícím algoritmem. Postupně tedy budou ubývat některé chyby. Samozřejmě, že všechny překlepy to neodstraní. Přesto se ale bude snažit ;).

4. změna kostry designu umožňuje lepší zobrazení na telefonech s operačními systémy Android,iPhone a podobně.

Co je v přípravě:

- Zvýraznění jména u inzerátů podaných registrovaným uživatelem.
- Archív s možností  zarchivované inzeráty znovu vystavit
- Editace zveřejněných a archivovaných inzerátů
- Možnost zvýraznit některé části textu (s nastaveným detektorem přehnaných úprav ;) )
- Pokusně bude aktivován náhled první přiložené fotky u inzerátu (následně anketou ověříme zda vás ta změna baví .. kdyžtak ji zrušim )
- Uvažuji o zavedení aukce s přihazováním. (zatim dumám a uvítám v tomto jakýkoli nápad)
- Pokročilý modul pro nahrávání velkých fotek. Vzhledem k tomu, že bazar má dostatek prostoru, tak si můžeme dovolit velké fotky. Bohužel současný systém uploadu nepřeje pomalým adsl linkám a megapixelovým fotkám větším než Mbyte. Uvažovaný modul bude umět nahrávat dvě fotky šesti zároveň i s ukazatelem aktuálního průběhu.
- Rozšíření kategorií
- V bazaru bude integrován modul pro férové používání. Tedy neumožní bezohledné tapetování a topování inzerátu tak jak to někteří dělají (dělali)
To je zatím asi vše co jsem chtěl povědět. Určitě mi na sup(zavináč)vcelarskybazar.cz napište o jakékoli chybě na kterou narazíte.


Supnovinky k dodělání:
- reset zapomenutého hesla u uživatele s diakritikou
- nastavení viditelné hodnosti "přítel bazaru" pro ty kteří se vyjímečným způsobem zasloužili o běh bazaru.


12.8.2011:
- Nyní je možno editovat inzeráty uložené do archivu. Aktivní inzeráty je pro editaci nejprve nutno zarchivovat. Důvod proč jsem to tak udělal vám nevysvětlim. Prostě to tak je. Třeba to jednou změnim.
- Zrušeno nahrazování zavináče v emailu slovem (zavináč). Nyní používám ochranu přes html entitu (@), 90% spam botů si s tím neporadí a těch zbylých 80% stejně bagruje maily v sociálních sítích ;).

- k inzerátu přidána položka ceny
- k inzerátu přidána jeho platnost

- přidán malý náhled první fotky u každého inzerátu
- aktivován archív s možností zarchivované inzeráty znovu vystavit (prosím o hlášení chyb archivu) - do registrace uživatele přidány položky: telefon,www stránka,poznámka
- aktivována možnost diakritiky ve jméně a hesle
- registrovaní uživatelé nyní mají u svého jména proklik na vlastní stranku s kontaktní informací a výpisem posledních aktivních inzerátů. - jazyková kultivace chybových hlášek